česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Nové portfólio optických kabelů

publikováno: 17.9.2014
V zaří jsme do naší rodiny Solarix přivítali další single mode optické kabely určené jak pro zafukování, tak i pro vnitřní a venkovní instalace. Díky tomu můžete rozšířit své instalace o další typy optických kabelů a rovněž tak zastřešit systémovou záruku samotné instalace na 20 let.
Optické single mode DROP kabely s vynikající tahovou odolností 1000N byly první členem značky Solarix.
Díky ověřené kvalitě, důkladnému testování a desítkám úspěšných instalací jsme se rozhodli pro rozšíření portfólia o další typy optických kabelů Solarix. Nově jsme pro vás a vaše projekty zavedli optické kabely ve třech variantách:

Univerzální - je možno je použít jak do vnitřního tak i do venkovního prostředí. Při umístění do venkovního prostředí je vhodné kabel uložit do chráničky, aby nedošlo k přímému kontaktu s UV zářením. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, což znamená, že je nízkodýmový a bezhalogenní v případě vznícení.
Dostupnost ve variantách 4/8/12/24 vláken.
- Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 9/125, LSOH, černý
- Univerzální kabel CLT Solarix 8vl 9/125, LSOH, černý
- Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125, LSOH, černý
- Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125, LSOH, černý

Venkovní - je vhodný pro venkovní instalace díky svému UV stabilnímu PE plášti. Samotná vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemu jsou chráněna proti vniktnutí vody. Uložena jsou vždy po 12-ti vláknech v jedné trubičce s barevným odlišením. Dostupnost ve variantách 24/48 vláken.
- Venkovní kabel MLT Solarix 24vl 9/125, PE, černý
- Venkovní kabel MLT Solarix 48vl 9/125, PE, černý

Zafukovací - je vhodný pro zafukovaní do trubek a HDPE trubiček, díky vysoce viskóznímu HDPE plášti, který umožňuje snadné klouzání po vnitřním obvodu trubičky. Dostupnost ve variantách 8/12/24/48 vláken.
- MICRO venkovní kabel Solarix 8vl 9/125 MLT, HDPE, černý
- MICRO venkovní kabel Solarix 12vl 9/125 MLT, HDPE, černý
- MICRO venkovní kabel Solarix 24vl 9/125 MLT, HDPE, černý
- MICRO venkovní kabel Solarix 48vl 9/125 MLT, HDPE, černý

Standardní záruka na výše uvedené kabely je 5 let, tak jako jste již standardně zvyklý u všech ostatních produktů Solarix. Jednotlivé technické parametry a datasheety je možno najít u příslušného produktu v sekci technická podpora.


Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí TwitterLinkedIn.

Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.


Pomohly Vám informace na této stránce?