česky | polski FacebookLinked InTwitter

Linked In Twitter

Nové Visio knihovny Solarix

publikováno: 30.4.2014
Projektanti a pracovníci montážních firem, pozor! Nově jsme pro vás připravili knihovny produktů Solarix pro použití v programu Microsoft Visio.
Kromě již dostupné knihovny produktů Solarix pro AutoCAD, je nyní na našem webu www.solarix.cz k dispozici ke stažení i knihovna produktů Solarix pro aplikaci Microsoft Visio. Tato nová knihovna nyní obsahuje všechny typy patch panelů Solarix (tj. ISDN, kategorie 5E, kategorie 6, kategorie 6A a modulární panely) a bude dále postupně doplňována o další produkty (např. rozvaděče Solarix, optické vany Solarix atd.). Knihovna je dostupná v sekci Soubory ke stažení nebo přímo u všech produktů Solarix. Věříme, že vám AutoCAD i Visio knihovny usnadní vaši práci.
Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.


Pomohly Vám informace na této stránce?