česky | polski FacebookLinked InTwitter

Linked In Twitter

Věděli jste, že najdete Solarix na Twitteru a LinkedIn?

publikováno: 14.5.2014
Chcete vědět, co je nového nebo jaké novinky se v Solarixu chystají? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí, budete mít informace o Solarixu jako první.

Držíme krok s nejnovějšími trendy nejen v oblasti produktové, ale také informační. Strukturovanou kabeláž Solarix můžete nyní sledovat i prostřednictvím sociálních sítí TwitterLinkedIn, kde se chceme s Vámi podělit nejen o produktové novinky, odborné články či připravované akce (např. školení), ale také o zajímavosti ze světa technologií, které se Solarixem úzce souvisí.

Váš názor nás zajímá, dejte nám prosím vědět jak se Vám líbí naše stránka na LinkedIn a jaké další informace byste uvítali na Twitteru.


Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.Pomohly Vám informace na této stránce?