česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Zapůjčení měřicích přístrojů

Metalická kabeláž

Pro zákazníky máme k zapůjčení měřicí přístroje od společnosti Fluke Networks s označením DSX 5000DSX 8000, a to jak na pobočkách v Brně a Praze, tak i v Bratislavě. Naši zákazníci tedy mají nyní k dispozici tři tyto špičkové přístroje Fluke, které umožňují měření všech kategorií metalické kabeláže (tj. včetně nejnovější kategorie 8). Tyto certifikační přístroje dokáží přehledně zobrazit všechny naměřené hodnoty, které lze po připojení hlavní jednotky k PC podrobně analyzovat na stolním počítači a následně uložit do graficky zpracovaného měřicího protokolu v PDF. Jejich hlavními přednostmi jsou pokročilá diagnostika, skvělá výdrž baterie a také rychlost měření. Více informací o těchto přístrojích najdete zde. TIP: stáhněte si náš rychlý návod, jak tento certifikační přístroj správně nastavit a nebo se podívejte na toto video (rovněž viz níže) na našem YouTube kanále.


Jak správně nastavit měřicí přístroj Fluke řady DSXOptická kabeláž

Ke změření optiky máme pro zákazníky nyní k dispozici kvalitní měřicí přístroj Exfo MAX-940 iCERT QUAD, který je určen k zápůjčkám jak v České republice, tak i na Slovensku. Tento měřící přístroj od předního výrobce Exfo vám umožní přímou metodou certifikovat vaší instalaci během několika vteřin. Měření probíhá plně automaticky a obousměrně vždy na dvou vlnových délkách jak pro SM tak i pro MM. Pro měření MM vláken je měřák vybaven "Encircled Flux" což je správné buzení MM vláken pro stabilní a přesné měření. Certifikační standardy jsou integrované v přístroji a v případě potřeby je možné výsledky generovat do PDF protokolu přímo v přístroji. Vše je zobrazeno na přehledném barevném 7 " displeji včetně animovaného průvodce referencí. Více informací o přístrojích Exfo MAX-940 naleznete zde.

Pro výše uvedené přístroje značky Fluke Networks a Exfo jsme se rozhodli proto, že obě značky jsou, každá ve svém oboru, technologickým lídrem na trhu tzv. certifikačních testerů a my našim produktům věříme natolik, že chceme, aby naši zákazníci měli k měření produktů Solarix k dispozici ty nejpřesnější a nejspolehlivější technologie, které jsou v tuto chvíli dostupné. Chcete-li si tyto nové přístroje k měření metalické a optické kabeláže rezervovat k zapůjčení, ozvěte se nám na tel. čísla +420 533 338 888 (Brno), +420 296 338 888 (Praha), +421 221 028 070 (Bratislava) nebo nám můžete napsat na e-mail na info@solarix.cz. Pozor, zápůjčku měřicích přístrojů je možné provést pouze v případě, že máte se společností INTELEK.CZ s.r.o..uzavřenu smlouvu o obchodních vztazích. Služba je zpoplatněna.

Nezapomeňte nás sledovat prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn. Budete tak od nás pravidelně dostávat zajímavé informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i Solarixu.


Více informací o možnosti zapůjčení, cenách a rezervaci měřicích přístrojů od Fluke Networks získáte na telefonu +420 840 505 555 nebo e-mailu info@solarix.cz.


Pomohly Vám informace na této stránce?