| Kategorie: | CAT5E |
| Podporované protokoly: | 2.5/5GBASE-T a nižší*Protokol s nejvyšší přenosovou rychlostí, kterou je možné na tomto komponentu dosáhnout |
| Počet portů: | 24Počet portů RJ45 na panelu |
| Stínění: | ano |
| Vyvazovací lišta: | ano |
| Min. životnost portu: | 1000 zapojení/odpojeníŽivotnost portu RJ45 - tj. počet cyklů zapojení a odpojení patch kabelu |
| Krytí kontaktů: | 50 µ zlata a 100 µ nikluMateriál a množství krytí kontaktů konektoru RJ45 |
| Svorkovnice: | duální 110/Krone 8p8cTyp svorkovnice použitý k zařezání vodiče instalačního kabelu |
| Min. životnost svorkovnice: | 200 zařezáníŽivotnost svorkovnice - tj. počet cyklů zařezání instalačního kabelu |
| Velikost a typ vodiče: | AWG 26 - 22, drátDoporučený průměr a typ vodiče pro svorkovnici komponentu |
| Materiál nekovových částí: | FR plast podle UL94-0Typ plastových materiálů na komponentu |
| Barva: | stříbrná |
| Velikost: | 0, 5U |
| Výška: | 22 mm |
| Šířka: | 484 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Skladovací teplota: | -40 až 70°C |
| Provozní teplota: | -10 až 60°C |
| Max. provozní vlhkost: | 93% |
| Balení: | 1 ks, kartónový obalPočet kusů v základním balení a typ ochranného obalu |
| Rozměry balení (výška x šířka x hloubka): | 35 mm x 540 mm x 125 mmRozměry základního balení v pořadí výška, šířka, hloubka |
| Přepravní balení: | 14 ks, kartónový boxPočet kusů v přepravním balení a typ přepravního obalu |
| Rozměry přepravního balení (výška x šířka x hloubka): | 240 mm x 550 mm x 270 mm Rozměry přepravního balení v pořadí výška, šířka, hloubka |
| Montážní sada v balení: | 2 x M6 |