česky | polski FacebookLinked InTwitter

Linked In Twitter

Nové ploché DROP a DUCT optické kabely Solarix

publikováno: 15.6.2020
Rozšířili jsme nabídku o další typy SM optických samonosných kabelů Solarix, a to o ploché DROP kabely s 12 a 24 vlákny a rovněž o DUCT kabely opět s 12 a 24 vlákny.
Ploché DROP kabely
Ploché DROP kabely Solarix s označením SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPESXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE jsou SM optické kabely ploché konstrukce a jsou ideální pro nadzemní instalace s převěsy až do 80 m (při použití kotev pro ploché kabely). Tyto kabely je také možno instalovat zatažením do HDPE trubek. Samotná vlákna typu G.657.A1 jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Kabel obsahuje dva FRP tahové členy uvnitř pláště pro zvýšení mechanické odolnosti.
DUCT kabely
Venkovní optické DUCT kabely Solarix s označením SXKO-DUCT-12-OS-HDPESXKO-DUCT-24-OS-HDPE jsou díky své konstrukci ideální pro zatahování do HDPE trubek, nebo pro nadzemní instalace s převěsy až do 60m. Samotná vlákna typu G.652.D jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Kabel obsahuje aramidovou přízi po obvodu trubičky a dva FRP tahové členy uvnitř pláště pro zvýšení mechanické odolnosti.
Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.


Pomohly Vám informace na této stránce?