česky | polski FacebookLinked InTwitter

Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE Fca černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE

Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optický
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70291124
Měrná jednotka (MJ): metr
Min. odběrné množství (MJ): 1
Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.
  • Produkt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optický

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE s třídou reakce na oheň Fca. Kabel je ploché konstrukce a je ideální pro nadzemní instalace s převěsy až do 80m při použití kotev pro ploché kabely, Kabel je také možno instalovat zatažením do HDPE trubek . Samotná vlákna typu G.657.A1 jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Kabel obsahuje dva FRP tahové členy uvnitř pláště pro zvýšení mechanické odolnosti. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický.

Typ kabelu:samonosný
Typ vlákna:9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště:Fca HDPE
Typ kabelu dle výplně:gelový
Typ dle počtu trubiček:CLT
Provozní teplota:-40 °C až +70 °C
Instalační teplota:-20°C až +60°C
Skladovací teplota:-40 °C až +70 °C
Specifikace vlákna:G657.A1
Útlum při 1310nm:0.35 dB/km
Útlum při 1550nm:0.25 dB/km
Průměr kabelu:4.3 x 7.5 mm
Hmotnost kabelu (kg/km):35 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost:1500 N
Krátkodobá tlaková odolnost:2000 N/ 100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě):12,5x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě):25x D kabelu
Produkt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optickýProdukt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optickýProdukt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optickýProdukt Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE - Solarix - Kabel optický
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Všechny podobné produkty

Podobné produkty


Pomohly Vám informace na této stránce?