FacebookLinked InTwitter

Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M

Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M - Solarix - Pigtaily
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70222159
Měrná jednotka (MJ): kus
Min. odběrné množství (MJ): 1
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
  • Produkt Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M - Solarix - Pigtaily
  • Produkt Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M - Solarix - Pigtaily
  • Produkt Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M - Solarix - Pigtaily

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact).

Konektor:SC
Broušení ferule:UPC
Rozměr vlákna:9/125 µm
Typ vlákna:G.652.D
Délka:1.5 m
Max. zpětný útlum:>50 dB
Max. vložný útlum:<0.3 dB
Cykly připojení/odpojení:min. 1000
Průměr ferule:2.5 mm
Průměr primární ochrany vlákna:250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna:900 µm
Provozní teplota:-40 až +70°C
Skladovací teplota:-40 až +70°C
Produkt Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M - Solarix - PigtailyProdukt Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M - Solarix - PigtailyProdukt Pigtail 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M - Solarix - Pigtaily
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Všechny podobné produkty

Podobné produkty


Pomohly Vám informace na této stránce?