česky | polski FacebookLinked InTwitter

Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH Eca černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH

Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70294249
Měrná jednotka (MJ): metr
Min. odběrné množství (MJ): 1
Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125.
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-24-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě potenciálního vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.652.D.

Klíčové vlastnosti SM univerzálních kabelů Solarix

Typ kabelu:univerzální
Typ vlákna:9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště:Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně:gelový
Typ dle počtu trubiček:CLT
Provozní teplota:-30 °C to +70 °C
Instalační teplota:-5°C až +40°C
Skladovací teplota:-30 °C to +70 °C
Specifikace vlákna:G.652.D
Útlum při 1310nm:0.35 dB/km
Útlum při 1550nm:0.21 dB/km
Průměr kabelu:6.5 mm
Hmotnost kabelu (kg/km):50 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost:1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost:1000 N/ 100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě):10xD kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě):20xD kabelu
Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Všechny podobné produkty

Podobné produkty


Pomohly Vám informace na této stránce?