FacebookLinked InTwitter

DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH

DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70291240
Měrná jednotka (MJ): metr
Min. odběrné množství (MJ): 1
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125.
  • Produkt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický

Optický kabel Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů. Kabel je možno použít jako závěsný s převěsy až 160m při použití tzv. @ kotev. Kabel je také možno instalovat na kratší vzdálenosti zafukováním.

Klíčové vlastnosti optického kabelu DROP1000

Typ kabelu:drop
Typ vlákna:9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště:Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně:bez gelový
Provozní teplota:-20°C až 50°C
Instalační teplota:-5°C až 40°C
Skladovací teplota:-25°C až 60°C
Specifikace vlákna:G.657.A2
Útlum při 1310nm:0.35 dB/km
Útlum při 1550nm:0.20 dB/km
Průměr kabelu:4.0 ± 0.2 mm
Hmotnost kabelu (kg/km):15.0 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost:1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost:500 N/100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě):4x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě):7x D kabelu
Produkt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Všechny podobné produkty

Podobné produkty


Pomohly Vám informace na této stránce?