FacebookLinked InTwitter

Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH

Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optický
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70294044
Měrná jednotka (MJ): metr
Min. odběrné množství (MJ): 1
Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM4 50/125
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optický

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-4-OM4-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.651.1 OM4 necitlivé na ohyby tzv. BIMMF s minimálním poloměrem ohybu 7,5 mm.

Typ kabelu:univerzální
Typ vlákna:50/125 µm OM4
Třída reakce na oheň, typ pláště:Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně:gelový
Typ dle počtu trubiček:CLT
Provozní teplota:-30 °C až +70 °C
Instalační teplota:-5 °C až +40 °C
Skladovací teplota:-30 °C až +70 °C
Specifikace vlákna:G.651.1
Útlum při 850nm:3.0 dB/km
Útlum při 1300nm:1.0 dB/km
Průměr kabelu:6.0 mm
Hmotnost kabelu (kg/km):40 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost:1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost:1000 N/ 100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě):10x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě):15x D kabelu
Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optickýProdukt Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-4-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optický
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Pomohly Vám informace na této stránce?