FacebookLinked InTwitter

Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D

Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70211124
Měrná jednotka (MJ): kus
Min. odběrné množství (MJ): 1
Solarix optický adaptér LC multimode OM4 duplexní
  • Produkt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry
  • Produkt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry
  • Produkt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

Produkt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - AdaptéryProdukt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - AdaptéryProdukt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Pomohly Vám informace na této stránce?