| Kategorie: | CAT6 |
| Podporované protokoly: | 2.5/5GBASE-T a nižšíProtokol s nejvyšší přenosovou rychlostí, kterou je možné na tomto kabelu dosáhnout |
| Stínění: | ne |
| Šířka pásma: | testováno do 450 MHzPřenosová šířka pásma |
| Typ a velikost vodiče: | měděný drát 0.55 mm ± 0.005 mmTyp vodiče a jeho velikost |
| Izolace a průměr vodiče s izolací: | HDPE 0.98 mmTyp izolace a celkový průměr vodiče i s izolací |
| Třída reakce na oheň; typ pláště: | Dca-s2,d2,a1; LSOHDosažená třída reakce na oheň a typ pláště |
| Barva pláště: | fialová RAL 4005 |
| Nominální průměr kabelu: | 6.1 mm |
| Váha: | 42.8 kg/kmČistá váha kabelu (tj. bez obalového materiálu, cívky, kartónového boxu atd.) |
| NVP: | 69 %Nominal Velocity of Propagation - poměr rychlosti signálu v kabelu k rychlosti světla v % |
| Propagation delay: | 535 ns/100 mZpoždění signálu na jednom páru |
| Delay skew: | ≤45 ns/100 mRozdíl zpoždění signálu mezi nejrychlejším a nejpomalejším párem |
| Skladovací teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Provozní teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Teplota při instalaci: | 0 °C až 50 °C |
| Balení: | 100 m, třívrstvý kartónový boxCelková délka návinu kabelu a typ balení |
| Rozměry balení (výška x hloubka x šířka): | 315 mm x 315 mm x 120 mmRozměry boxu v pořadí výška, hloubka, šířka (tj. z pohledu strany, na které se nachází otvor pro kabel) |
| Počet balení na paletě: | 72 boxůCelkový počet boxů nebo cívek na jedné paletě |