| Kategorie: | CAT6A |
| Podporované protokoly: | 10GBaseTProtokol s nejvyšší přenosovou rychlostí, kterou je možné na tomto komponentu dosáhnout |
| Stínění: | ano |
| Min. životnost portu: | 1000 zapojení/odpojeníŽivotnost portu RJ45 - tj. počet cyklů zapojení a odpojení patch kabelu |
| Krytí kontaktů: | 50 µ zlata a 100 µ nikluMateriál a množství krytí kontaktů konektoru RJ45 |
| Svorkovnice: | rychlozařezávacíTyp svorkovnice použitý k zařezání vodiče instalačního kabelu |
| Velikost a typ vodiče: | AWG 26 - 22, drátDoporučený průměr a typ vodiče pro svorkovnici komponentu |
| Materiál nekovových částí: | FR plast podle UL94-0Typ plastových materiálů na komponentu |
| Barva: | černá (vnitřní část), stříbrná (kovové tělo) |
| Skladovací teplota: | -40 až 70°C |
| Provozní teplota: | -10 až 60°C |
| Max. provozní vlhkost: | 93% |
| Balení: | 24 ks, kartónový boxPočet kusů v základním balení a typ ochranného obalu |
| Rozměry balení (výška x šířka x hloubka): | 60 mm x 148 mm x 120 mmRozměry základního balení v pořadí výška, šířka, hloubka |
| Přepravní balení: | 576 ks (tj. 24 balení po 24 ks)Počet kusů v přepravním balení a typ přepravního obalu |
| Rozměry přepravního balení (výška x šířka x hloubka): | 270 mm x 370 mm x 320 mmRozměry přepravního balení v pořadí výška, šířka, hloubka |