FacebookLinked InTwitter

Linked In Twitter

Novinky

Strana: 23456    
Zorientujte se v provedení optických van

Zorientujte se v provedení optických van

1.2.2016

V dnešní době nabízí portfolio Solarix široký výběr výsuvných optických van s velkou variabilitou otvorů v jejich předních čelech. Je důležité rychle poznat hlavní rozdíly v provedení dodávaných van.

Nová optická vana s výsuvnou policí uzavíratelná klapkami 1U

Nová optická vana s výsuvnou policí uzavíratelná klapkami 1U

8.1.2016

Rozšíření portfolia Solarix o nové provedení optických van s lepšími vlastnostmi a novými možnostmi, které oceníte zejména při jejich instalaci. Již skladem.

Infografika: vše co potřebujete vědět o PoE a strukturované kabeláži

Infografika: vše co potřebujete vědět o PoE a strukturované kabeláži

26.10.2015

Víte, co je PoE, proč jej používat a jak ovlivňuje datové přenosy na strukturované kabeláži? Dozvíte se to v naší nové infografice.

Infografika: nejnovější informace o protokolu 25GBASE-T

Infografika: nejnovější informace o protokolu 25GBASE-T

2.9.2015

V naší nejnovější infografice se dozvíte vše o nově vznikajícím vysokorychlostním protokolu 25GBASE-T, který je, stejně jako protokol 40GBASE-T, určen pro prvky kategorie 8.

Nové univerzální multimode optické kabely Solarix OM2 a OM3

Nové univerzální multimode optické kabely Solarix OM2 a OM3

10.7.2015

Rozšířili jsme portfolio optických kabelů Solarix o další typy. Jedná se o multimode univerzální optické kabely OM2 a OM3 v provedení CLT s gelovou ochranou.

Infografika: vliv broušení ferulí na kvalitu přenosu

Infografika: vliv broušení ferulí na kvalitu přenosu

3.6.2015

Chcete vědět, jaké existují typy broušení ferulí v konektorech optických pigtailů a patch kabelů, jak se od sebe liší a jaký typ broušení je pro přenos optického signálu nejspolehlivější? Podívejte se na naši dnešní infografiku.

Infografika: vše o měření strukturované kabeláže

Infografika: vše o měření strukturované kabeláže

14.5.2015

V této infografice se dozvíte proč je důležité měřit strukturovanou kabeláž, jaké jsou základní typy měřicích přístrojů, jaké jsou klíčové výkonové parametry, které můžete a nebo naopak nemůžete ovlivnit a mnoho dalšího.

Infografika: věděli jste, jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?

Infografika: věděli jste, jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?

16.4.2015

V tomto článku najdete přehlednou infografiku s časovou osou, která zobrazuje nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix. Dozvíte se například, že Solarix se prodává na trhu v České republice již od roku 1994 nebo že kabely kategorie 7 jsme uvedli na trh již v roce 2005. Více informací v již zmíněné infografice.

Infografika: 5 důvodů proč kupovat optické kabely Solarix DROP1000

Infografika: 5 důvodů proč kupovat optické kabely Solarix DROP1000

23.3.2015

Dnešní doba klade stále vyšší požadavky na datovou propustnost sítí ať už se jedná o rychlý přístup k internetu, videím či IPTV. Pro řešení těchto požadavků vám mohou výborně posloužit optické kabely Solarix DROP1000. Zjistěte proč.

Nové konektory Solarix pro kabely kategorie 6A a kategorie 7

Nové konektory Solarix pro kabely kategorie 6A a kategorie 7

11.2.2015

Do portfolia strukturované kabeláže Solarix jsme nově zařadili konektory kategorie 6A, které lze pohodlně nakrimpovat na instalační kabely s větším průměrem a silnějším vodičem.

Strana: 23456