česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Permanent link vs. channel

Při měření se vychází ze dvou základních topologií:
Permanent link
(linka) – spojení od patch panelu k zásuvce – tj. to, co je na strukturované kabeláži nejstálejší a nelze jednoduše rozebrat. Maximální povolená vzdálenost je 90 m.

Channel (kanál) – spojení od aktivního prvku v rozvaděči až po síťovou kartu v počítači, včetně propojovacích šňůr. Doporučovaná maximální délka patch cordu (tj. propojovací šňůry v rozvaděči) je 5 m; v případě tzv. work area cordu (tj. šňůra pracoviště) je maximální doporučená délka 20 m. Délka kanálu (tj. horizontální kabeláž plus propojovací šňůra a šňůra pracoviště) by neměla přesahovat 100 m.Strategické partnerství kabeláže Solarix a Fluke Networks
Již v roce 2006 jsme se rozhodli, že k měření instalačních kabelů a komponentů Solarix budeme zákazníkům zapůjčovat pouze přístroje od společnosti Fluke Networks. Měřicí přístroje této značky jsou technologickým lídrem na trhu tzv. field testerů a my našim produktům věříme natolik, že chceme, aby zákazníci měli k jejich otestování k dispozici jen ty nejpřesnější a nejspolehlivější technologie, které jsou v danou chvíli dostupné. Chcete se dozvědět více o možnosti zapůjčení měřicích přístrojů? Kontakty a základní informace najdete zde.


Pomohly Vám informace na této stránce?