FacebookLinked InTwitter

Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D

Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70212123
Měrná jednotka (MJ): kus
Min. odběrné množství (MJ): 1
Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní
  • Produkt Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
  • Produkt Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
  • Produkt Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

Produkt Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - AdaptéryProdukt Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - AdaptéryProdukt Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Všechny podobné produkty

Podobné produkty


Pomohly Vám informace na této stránce?