česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Infografika: nejnovější informace o nových protokolech 2.5GBASE-T a 5GBASE-T

publikováno: 18.5.2016
Víte, že kabeláže kategorie 5E a kategorie 6 jsou schopny přenášet rychlosti vyšší než jen 1 Gbps? Podívejte se na naši infografiku, ve které se dozvíte aktuální informace o nových protokolech 2.5GBASE-T a 5GBASE-T, které jsou určeny pro stávající sítě s komponenty kategorie 5Ekategorie 6.*
Další infografiky, které by vás mohly zajímat:Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.


*) Úspěšnost provozu a dosažená vzdálenost se u protokolů 2.5GBASE-T a 5GBASE-T může na kabelážích kategorie 5E a kategorie 6 lišit podle typu a kvality instalace, a to především v závislosti na vlivu tzv. Alien CrossTalku. Bližší informace Vám rádi sdělíme na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo e-mailu info@solarix.cz.
Pomohly Vám informace na této stránce?