| Značka: Solarix | Kde koupit? |
| Záruční doba: 5 let | |
| Objednací kód: 27000010 | |
| Měrná jednotka (MJ): cívka 500m | |
| Min. odběrné množství (MJ): 1 |
Solarixpedia: 10 zásad, jak instalovat datové kabely
Solarixpedia: konstrukce datových kabelů
| Kategorie: | CAT7 |
|---|---|
| Podporované protokoly: | 10GBASE-T a nižší |
| Stínění: | fólie kolem každého páru a oplet |
| Šířka pásma: | testováno do 1000 MHz |
| Typ a velikost vodiče: | měděný drát 0.57 mm ± 0.005 mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací: | skin-foam-skin PE 1.33 mm |
| Třída reakce na oheň; typ pláště: | B2ca-s1,d1,a1; LSOHFR dle ČSN EN 60332-3-22 |
| Barva pláště: | oranžová RAL 2003 |
| Nominální průměr kabelu: | 7.8 mm |
| Váha: | 58 kg/km |
| NVP: | 79 % |
| Propagation delay: | 480 ns/100 m |
| Delay skew: | ≤25 ns/100 m |
| Skladovací teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Provozní teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Teplota při instalaci: | 0 °C až 50 °C |
| Balení: | 500 m, dřevěná cívka |
| Rozměry balení (průměr x výška): | 380 mm x 390 mm |
| Počet balení na paletě: | 27 cívek |