| Značka: Solarix | Kde koupit? |
| Záruční doba: 5 let | |
| Objednací kód: 25286906 | |
| Měrná jednotka (MJ): kus | |
| Min. odběrné množství (MJ): 1 |
Klíčové vlastnosti samořezných keystonů Solarix s barevnými moduly
Video s ukázkou instalace nestíněných samořezných keystonů Solarix s barevnými moduly
| Kategorie: | CAT6A |
|---|---|
| Podporované protokoly: | 10GBASE-T a nižší |
| Stínění: | ne, CROSSTALK PROTECT |
| Min. životnost portu: | 1000 zapojení/odpojení |
| Krytí kontaktů: | 50 µ zlata a 100 µ niklu |
| Svorkovnice: | samozářezová |
| Velikost a typ vodiče: | AWG 26 - 22, drát |
| Materiál nekovových částí: | FR plast podle UL94-0 |
| Barva: | černá (vnitřní a přední část), stříbrná (kovová zadní část) |
| Skladovací teplota: | -40 až 70°C |
| Provozní teplota: | -10 až 60°C |
| Max. provozní vlhkost: | 93% |
| Balení: | 1 ks, plastový sáček |
| Rozměry balení (výška x šířka x hloubka): | 145 mm x 90 mm x 20 mm |
| Přepravní balení: | 400 ks, kartónový box |
| Rozměry přepravního balení (výška x šířka x hloubka): | 230 mm x 515 mm x 400 mm |