| Značka: Solarix | Kde koupit? |
| Záruční doba: 5 let | |
| Objednací kód: 11910005 | |
| Měrná jednotka (MJ): kus | |
| Min. odběrné množství (MJ): 1 |
Video s ukázkou instalace samořezných konektorů Solarix
| Kategorie: | CAT6A |
|---|---|
| Podporované protokoly: | 10GBASE-T a nižší |
| Typ konektoru: | RJ45 samořezný |
| Stínění: | ano |
| Typ vodiče: | Na drát i licnu (AWG 26-23) |
| Skládaný: | ano |
| Osazení pozic kontaktů: | 8p8c |
| Krytí kontaktů: | 50 µ zlata |
| Skladovací teplota: | -40 °C až 70 °C |
| Provozní teplota: | -25 °C až 70 °C |
| Max. provozní vlhkost: | 93 % |