| Značka: Solarix | Kde koupit? |
| Záruční doba: 5 let | |
| Objednací kód: 27724191 | |
| Měrná jednotka (MJ): box100m | |
| Min. odběrné množství (MJ): 1 |
Solarixpedia: 10 zásad, jak instalovat datové kabely
Solarixpedia: konstrukce datových kabelů
*) Úspěšnost provozu a dosažená vzdálenost se u protokolů 2.5GBASE-T a 5GBASE-T může na kabelážích kategorie 5E a kategorie 6 lišit podle typu a kvality instalace, a to především v závislosti na vlivu tzv. Alien CrossTalku. Bližší informace Vám rádi sdělíme na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo e-mailu info@solarix.cz.
| Kategorie: | CAT5E |
|---|---|
| Podporované protokoly: | 2.5/5GBASE-T a nižší |
| Stínění: | ne |
| Šířka pásma: | 100 MHz |
| Typ a velikost vodiče: | měděný drát 0.50 mm ± 0.005 mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací: | HDPE 0.88 mm |
| Třída reakce na oheň; typ pláště: | Fca; PE |
| Barva pláště: | černá RAL 9005 |
| Nominální průměr kabelu: | 5.2 mm |
| Váha: | 27.6 kg/km |
| NVP: | 68 % |
| Propagation delay: | 535 ns/100 m |
| Delay skew: | ≤45 ns/100 m |
| Skladovací teplota: | -20 °C až 70 °C |
| Provozní teplota: | -20 °C až 70 °C |
| Teplota při instalaci: | 0 °C až 50 °C |
| Balení: | 100 m, třívrstvý kartónový box |
| Rozměry balení (výška x hloubka x šířka): | 260 mm x 260 mm x 120 mm |
| Počet balení na paletě: | 128 boxů |