| Značka: Solarix | Kde koupit? |
| Záruční doba: 5 let | |
| Objednací kód: 27724161 | |
| Měrná jednotka (MJ): box100m | |
| Min. odběrné množství (MJ): 1 |
Solarixpedia: 10 zásad, jak instalovat datové kabely
Solarixpedia: konstrukce datových kabelů
| Kategorie: | CAT6 |
|---|---|
| Podporované protokoly: | 2.5/5GBASE-T a nižší |
| Stínění: | ne |
| Šířka pásma: | testováno do 450 MHz |
| Typ a velikost vodiče: | měděný drát 0.55 mm ± 0.005 mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací: | HDPE 0.98 mm |
| Třída reakce na oheň; typ pláště: | Dca-s2,d2,a1; LSOH |
| Barva pláště: | fialová RAL 4005 |
| Nominální průměr kabelu: | 6.1 mm |
| Váha: | 42.8 kg/km |
| NVP: | 69 % |
| Propagation delay: | 535 ns/100 m |
| Delay skew: | ≤45 ns/100 m |
| Skladovací teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Provozní teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Teplota při instalaci: | 0 °C až 50 °C |
| Balení: | 100 m, třívrstvý kartónový box |
| Rozměry balení (výška x hloubka x šířka): | 315 mm x 315 mm x 120 mm |
| Počet balení na paletě: | 72 boxů |