| Značka: Solarix | Kde koupit? |
| Záruční doba: 5 let | |
| Objednací kód: 27655194 | |
| Měrná jednotka (MJ): cívka 500m | |
| Min. odběrné množství (MJ): 1 |
Solarixpedia: 10 zásad, jak instalovat datové kabely
Solarixpedia: konstrukce datových kabelů
| Kategorie: | CAT6 |
|---|---|
| Podporované protokoly: | 2.5/5GBASE-T a nižší |
| Stínění: | fólie kolem všech 4 párů |
| Šířka pásma: | 250 MHz |
| Typ a velikost vodiče: | měděný drát 0.565 mm ± 0.005 mm |
| Izolace a průměr vodiče s izolací: | HDPE 1.12 mm |
| Třída reakce na oheň; typ pláště: | Fca; PE |
| Barva pláště: | černá RAL 9005 |
| Nominální průměr kabelu: | 7.4 mm |
| Váha: | 47.2 kg/km |
| NVP: | 69 % |
| Propagation delay: | 535 ns/100 m |
| Delay skew: | ≤45 ns/100 m |
| Skladovací teplota: | -20 °C až 70 °C |
| Provozní teplota: | -20 °C až 70 °C |
| Teplota při instalaci: | 0 °C až 50 °C |
| Balení: | 500 m, dřevěná cívka |
| Rozměry balení (průměr x výška): | 380 mm x 320 mm |
| Počet balení na paletě: | 36 cívek (velká paleta), 27 cívek (malá paleta) |