FacebookLinked InTwitter

Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH Eca bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH

Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optický
Porovnat produkty
Značka: Solarix Kde koupit?
Linked In Twitter
Informace o produktu
+420 840 505 555
info@solarix.cz
Záruční doba: 5 let
Objednací kód: 70298129
Měrná jednotka (MJ): metr
Min. odběrné množství (MJ): 1
Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 12 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um
  • Produkt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optický
  • Produkt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optický

Optický riser kabel Solarix SXKO-RISER-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca pro vnitřní použití. Kabel je určen pro vertikální rozvody uvnitř budov s jednoduchým připojením jednotlivých zákazníků. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Kabel obsahuje dva FRP tahové členy po stranách kabelu a samotná vlákna s těsnou sekundární ochranou jsou volně uložena v plášti tak aby se dala jednoduše vytáhnout v místě řezu. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657.A1. Maximální doporučená délka vytahovaných vláken je 20m.

Typ kabelu:riser
Typ vlákna:9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště:Eca LSOH
Typ sekundární ochrany:těsná
Typ kabelu dle výplně:bez gelový
Provozní teplota:-20°C až 60°C
Instalační teplota:-5°C až 50°C
Skladovací teplota:-20°C až 60°C
Specifikace vlákna:G657.A1
Útlum při 1310nm:0.8 dB/km
Útlum při 1550nm:0.6 dB/km
Průměr kabelu:8, 5 mm
Hmotnost kabelu (kg/km):71 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost:300 N
Krátkodobá tlaková odolnost:1000 N/100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě):12.5x D kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě):25x D kabelu
Produkt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optickýProdukt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optickýProdukt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optickýProdukt Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH - Solarix - Kabel optický
Jméno a přijmení:
Společnost:
E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:
Soulasím se zpracováním osobních údajů:
* Zadejte znaky uvedené na obrázku
Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.
Všechny podobné produkty

Podobné produkty


Pomohly Vám informace na této stránce?