česky | polski Facebook Linked In Twitter YouTube

Linked In Twitter

Infografika: věděli jste, co všechno najdete na měřicím protokolu Fluke?

publikováno: 6.6.2014
V této infografice bychom vám rádi ukázali, jaké informace můžete najít v měřicím protokolu certifikačních přístrojů od společnosti Fluke Networks.
Pokud se chcete dozvědět více o konkrétních parametrech z měřicího protokolu (např. NEXT, PSNEXT, ACR-N, ACR-F, Delay Skew atd.), přečtěte si tento článek. Chcete-li si certifikační přístroj Fluke od nás zapůjčit, podívejte se prosím sem.

Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.

Strategické partnerství kabeláže Solarix a Fluke Networks
Již v roce 2006 jsme se rozhodli, že k měření instalačních kabelů a komponentů Solarix budeme zákazníkům zapůjčovat pouze přístroje od společnosti Fluke Networks. Měřicí přístroje této značky jsou technologickým lídrem na trhu tzv. field testerů a my našim produktům věříme natolik, že chceme, aby zákazníci měli k jejich otestování k dispozici jen ty nejpřesnější a nejspolehlivější technologie, které jsou v danou chvíli dostupné. Chcete se dozvědět více o možnosti zapůjčení měřicích přístrojů? Kontakty a základní informace najdete zde.


Pomohly Vám informace na této stránce?