| Kategorie: | CAT6 |
| Podporované protokoly: | 2.5/5GBASE-T a nižšíProtokol s nejvyšší přenosovou rychlostí, kterou je možné na tomto kabelu dosáhnout |
| Stínění: | fólie kolem všech 4 párů |
| Šířka pásma: | 250 MHzPřenosová šířka pásma |
| Typ a velikost vodiče: | měděný drát 0.565 mm ± 0.005 mmTyp vodiče a jeho velikost |
| Izolace a průměr vodiče s izolací: | HDPE 1.12 mmTyp izolace a celkový průměr vodiče i s izolací |
| Třída reakce na oheň; typ pláště: | Fca; PEDosažená třída reakce na oheň a typ pláště |
| Barva pláště: | černá RAL 9005 |
| Nominální průměr kabelu: | 7.4 mm |
| Váha: | 47.2 kg/kmČistá váha kabelu (tj. bez obalového materiálu, cívky, kartónového boxu atd.) |
| NVP: | 69 %Nominal Velocity of Propagation - poměr rychlosti signálu v kabelu k rychlosti světla v % |
| Propagation delay: | 535 ns/100 mZpoždění signálu na jednom páru |
| Delay skew: | ≤45 ns/100 mRozdíl zpoždění signálu mezi nejrychlejším a nejpomalejším párem |
| Skladovací teplota: | -20 °C až 70 °C |
| Provozní teplota: | -20 °C až 70 °C |
| Teplota při instalaci: | 0 °C až 50 °C |
| Balení: | 500 m, dřevěná cívkaCelková délka návinu kabelu a typ balení |
| Rozměry balení (průměr x výška): | 380 mm x 320 mmRozměry cívky v pořadí průměr a výška |
| Počet balení na paletě: | 36 cívek (velká paleta), 27 cívek (malá paleta)Celkový počet boxů nebo cívek na jedné paletě |